Usługi


Media One- zobacz możemy dla Ciebie zrobić

Media One agencja reklamowa

Kompleksowa obsługa firm w zakresie reklamy i marketingu.

Agencja reklamowa - projektujemy i realizujemy działania promocyjne w internecie, prasie, radio czy na tablicach zewnętrznych. Dzięki umiejętnemu połączeniu tych działań w jedną całość nasi klienci uzyskują najlepsze rozwiązania budujące wartość marki oraz zwiększające sprzedaż.

Strategia marketingowa - firmy odnoszące sukces wiedzą, jak się dostosowywać do stale zmieniającego się rynku. Sercem marketingu jest strategia, nie budżet. Oferujemy analizę działalności przedsiębiorstw, pomagamy firmom skupić się na sformowaniu strategii a następnie wyznaczyć budżet na konkretne działania marketingowe. Później także możesz zlecić nam wdrożenie zaplanowanych działań.

Pozostałe usługi marketingowe i reklamowe -zajmujemy się kompleksową obsługą marketingową małych i średnich przedsiębiorstw- możesz powierzyć nam zarówno przygotowanie projektu wizytówek, plakatów, gadżetów jak i pełną identyfikację wizualną firmy.

Marketing treści

W ramach działań Marketingu treści zapewniamy pomoc i doradztwo przy tworzeniu tekstów firmowych, zarówno promocyjnych na stronę WWW lub foldery, jak i mające zastosowanie w obszarze PR. Analizujemy potrzeby i odbiorcę docelowego tekstu, dostarczamy gotowe do wykorzystania materiały we wszystkich językach świata.
Copywriting - czyli rozmowa Twojej firmy z klientem poprzez twoją stronę www czy nawet poprzez tekst na banerze reklamowym, dlatego ważne jest by pisać językiem prostym i zrozumiałym oraz skupić się na korzyściach odbiorcy - Twojego klienta.

Content Marketing - to dystrybucja wartościowej treści, przyciąganie uwagi i zdobywanie zaangażowania Twoich klientów. Działania na polu content marketingu mają za zadanie edukować, dostarczać rozrywki, wzbudzać emocje.

E-mail marketing - najskuteczniejsze kampanie e-mail marketingowe są te, które biorą pod uwagę potrzeby i zainteresowania odbiorcy mogą one służyć przekazywaniu treści reklamowych potencjalnym klientom, a także przekazywaniu informacji o nowościach, promocjach, rabatach oraz wielu innych.

Media One - Marketing treści
Media One oferta

Analizy, plany i audyty

Audyt marketingowy - obejmuje wszystkie ważniejsze działania marketingowe firmy końcowy raport ma na celu wykrycie przeszkód i szans rozwojowych firmy jak i zoptymalizowanie wykorzystywanych już form promocji działalności firmy.

Plan marketingowy jest jak mapa - wskazuje przedsiębiorstwu dokąd ono zmierza, w jaki sposób może tam dotrzeć. Ponad 60% przedsiębiorstw w krajach rozwiniętych stosuje formalne procedury planowania i przygotowywania planów marketingowych

Analityka internetowa -wdrażamy narzędzia analityczne i analizujemy ich wyniki. Zebrane statystyki pozwalają dowiedzieć się m.in. kto odwiedza stronę www z uszczegółowieniem do płci czy zainteresowań; w jaki sposób korzysta z firmowej strony; które działania reklamowe są skuteczne. Analiza statystyk stron www umożliwia pomiar efektywności działań prowadzonych w sieci jak i pozwala podejmować najbardziej trafne decyzje co do wykorzystywanych narzędzi internetowych.

Social Media

Media społecznościowe mają wiele twarzy i wiele zastosowań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie od tego czy prowadzisz fundację, jesteś związany z polityką i samorządami czy jesteś małym przedsiębiorcą możesz wykorzystać siłę mediów społecznościowych na swoją korzyść. Według raportu Digital, Social & Mobile in 2015, w Polsce mamy 25,7 mln użytkowników internetu, 67% populacji w kraju ma dostęp do internetu a 13 milionów (34% populacji) aktywnie korzysta z mediów społecznościowych.

Przykładowe narzędzia, które możemy wykorzystać w działaniach social media marketing Facebook, Google+, Twitter, Pinterest, Instagram, Vine, Snapchat, Blogi.

Media One - Social Media